Güzelbahçe Evde Masaj

Güzelbahçe Evde Masaj

Güzelbahçe evde masaj,Evde masaj Güzelbahçe,Güzelbahçe evde masöz,Masaj hizmeti bir lüks değildir ve tamamen kişinin duyduğu önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacınızı kendi evinizde karşılayan Güzelbahçe evde masaj ile hem ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı hem de varsa sağlık sorunlarının tedavisini gerçekleştirebilirisiniz. Çeşitli masaj teknikleriyle harikulade bir gün geçirmenizi hedefleyen uzman masözlerimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Güzelbahçe evde masaj hizmetinin uyguladığı masaj teknikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

İzmir evde masöz,Ovalama Tekniği: Özellikle vücudun belirli bir yerinde oluşan ağrı ve zedelenmelerin tedavisinde tercih edilen ovalama tekniğinde ovulmak istenen yer parmakların ve avucun arasına sıkıştırılarak ovulmaktadır Güzelbahçe evde masaj.

Evde Masaj Güzelbahçe

Evde masaj Güzelbahçe,Yoğurma Tekniği: Bu teknik ise ovalama tekniğinin biraz daha sert versiyonudur. Şöyle ki rahatlamasını istediğiniz bölge ya da organ tutulur ve avuç içerisine o bölge alınarak ovulur Evde masaj Güzelbahçe,

Bastırma Tekniği: Ağrıyan ya da gerilmiş bölgenin üzerine parmak ve avuç içi ile dengeli bir şekilde gel git şeklinde bastırarak yapılan bastırma tekniği de oldukça rahatlatıcı ve ağrı kesici bir tekniktir.

Ezme Tekniği: Bastırma tekniğinin bir üst seviyesi olarak bilinen ezme tekniğiyle masaj yapılacak bölge parmak uçları ve avuç içiyle yavaşça ezilir. Son derece dikkatli yapılması gereken ezme tekniği vücut rahatlayana kadar devam edebilir. Ancak ardından ovalama tekniğinin uygulanması önerilmektedir.

Vurma Tekniği: Bası müşterilerce oldukça sık tercih edilen vurma tekniği uygulanırken masöz ellerinin yan taraflarını kullanmaktadır. İstenilen bölgeye uygulanan vurma tekniğiyle müşterilerimizde rahatlama söz konusudur.

Güzelbahçe evde masaj

Güzelbahçe evde masaj

Güzelbahçe Evde Masöz

Güzelbahçe evde masöz,Günün stresini ve yorgunluğunu sihirli dokunuşlarla unutmak isteyen kişilerin tercih ettiğini Güzelbahçe evde masöz ile farklı esansa sahip yağların vücudunuzla uyumuna hayran kalacaksınız. Sadece erkekler değil kadınlarında oldukça sık tercih ettiği masaj hizmetlerinde masöz tercihlerinizde bulunmaktadır. Kadın ya da erkek masöz tercih edebileceğiniz Güzelbahçe evde masöz’de sizin yapmanız gereken tek şey istediğiniz masaj türüne karar vermek olacaktır. Gerisini sihirli ellere bırakarak masaj hazzının doruklarını yaşayabilirsiniz.

Sizde evde masöz Güzelbahçe ekibinin ellerine kendinizi bırakmak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirisiniz. Unutmayın ki rahat bir masaj için bir telefon kadar uzağınızdayız. Sizde arayın eşsiz fırsatlarımızdan hemen yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim